• Secret Age™ Cilt Sıkılaştırıcı Set

Secret Age™ Cilt Sıkılaştırıcı Set

  • 199,90 TLCilt sıkılaştırmada etkin bir çözüm olan Secret Age™ Cilt Sıkılaştırıcı Set yeni formülü ile beğeninize sunuldu. Ayrıca, bu sette her ürün 1 adet fiyatından çok daha uygun, hem de ÜCRETSİZ KARGO fırsatıyla sunuluyor.


Cilt Sıkılaştırıcı Setin içindeki ürünler:


3 adet Goji Berry Özlü Cilt Sıkılaştırıcı Jel (3x100ml)


Cilt Sıkılaştırıcı Set

Goji Berry Özlü Cilt Sıkılaştırıcı Jel

Her zaman her yerde, sıkı bir cilt için sırrınız Secret Age Goji Berry Özlü Sıkılaştırıcı Jel. İçeriğindeki aktifler cildi sıkılaştırmaya ve pürüzsüz bir cilt görünümü kazanmasına yardımcı olur. Goji Berry Özü, Chrysanthellum Indicum Özü ve Goldenrod Özü içerir. İstenilen vücut bölgesine gündüz ve gece olmak üzere günde 2 defa, dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Tüm dermokozmetik ürünlerde olduğu gibi düzenli, aksatmadan kullanım, ürün etkisini ve etki süresini olumlu yönde etkiler. Erkek ve kadın, tüm yaş gruplarında kullanıma uygundur.


Cilt Sıkılaştırıcı Set

Secret Age Goji Berry Özlü Sıkılaştırıcı Jel, mükemmel kokusuyla sizi büyüleyecek ve hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanıza yardımcı olacak.


Secret Age™ Sıkılaştırıcı Krem

Sıkılaştırıcı krem, İçeriğindeki aktifler cildi sıkılaştırmaya ve pürüzsüz bir cilt görünümü kazanmasına yardımcı olur. Goji Berry Özü içerir. Sıkılaştırıcı Jelimizi kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Goji Berry Sıkılaştırıcı Jel yorumlarında yer alacaktır. En iyi sıkılaştırıcı bu setimizde.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi