Hakkımızda

Secret Age Hakkında

Secret Age Cosmetics 2012 yılında %100 yerli sermaye ile İstanbul’da kurulan sektöründe öncü bitkisel kozmetik şirketidir. Hayvan testi yapmayan ve üretimin her aşamasında insan sağlığını önde tutan Secret Age’in hızlı etki eden ürünleri sırrını tamamen doğal hammadde ile çalışmasından ve zararlı kimyasallar kullanmamasından alır. Paraben, SLS, SLES ve Likit Parafin içermeyen ürünleri en kısa sürede en yüksek etkiyi vermek üzerine formüle edilmiştir.


Ürünlerinin hepsi anti alerjendir, dermatolojik onaylıdır ve her cilt tipine uyum sağlamaktadır. Tüm ambalajlar gıda koyulabilecek şekilde sağlıklı ve geri dönüşümlüdür. 2012 yılından bu yana katlanarak artan başarısını ve %100 memnuniyet oranını her zaman müşteri odaklı çalışmasına borçludur.

Vizyonumuz

Secret Age’ in kurulma hikayesi 1994 senesine dayanmakta. Başlarda yurt dışından kozmetik ithal etmek ile başlayan maceramız ürünler içerisindeki zararlı kimyasallardan kaçınmak istememiz ve zararlı kimyasallar olmadan en kaliteli ürünü üretme arzumuz ile son buldu. 2012’ de %100 yerli sermaye ile bitkisel kozmetik üretimine adımımızı attık. Paraben, SLES, SLS, Likit Parafin, Silikon ve Tuz kullanmadan kozmetik üreten ilk firma olarak ülkemizi tüm dünyada temsil etmeye başladık.
Güzellik her kadının hakkı söylemi ile çıktığımız yolda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile hizmete sunduk. Bugün hala devam eden çalışmalarımız ve her geçen gün büyüyen dev ailemiz ile önceliğimiz güzellik ile sağlık arasında tercih yapmak zorunda kalmamanız!
Secret Age Vision

Destek
Genellikle bir saat içinde yanıt verir

Destek
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
Bize yazın