Secret Age™ Gül Özlü Cilt Bakım Maskesi (30ml)

  • 59,90 TLGül Maskesi ile temel cilt bakımınızda, sağlıklı ve etkili sonuçlara kavuşacaksınız. Gül bahçesinin büyüsü şimdi yüzünüzde... 

Secret Age Gül Maskesi ,doğal gül özleri ve sadece Kanada'da yetişen Canadian Willowherb içermektedir. Cildinizi yumuşacık yapar, temizler. Sivilce karşıtı aktifler içerir. Muhteşem kokusuyla, her kullanımda gül bahçesindeymişsiniz hissi verir. Tüm Secret Age ürünleri gibi, alerjik ciltler için de kullanabilinecek mükemmel bir cilt bakım ürünüdür.


Gül Özlü Cilt Bakım Maskesi Ne İşe Yarar?

- Yüz ve boyundaki kırışıklıkların, sarkmaların görünümünün azalmasına yardımcıdır.

- Yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya yardımcıdır
- Gözenekleri sıkılaştırır. 
- Cildi canlandırıcı ve besleyici aktifler içerir. 
- Antioksidan etkisi ile cildin doğal dokusunu yenilemeye yardımcıdır.
- Sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde yardımcıdır.
- İçindeki ekstra nemlendirici aktifler, cildi nemlendirir.

Gül Özlü Cilt Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır?

- Göz çevresi hariç, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine haftada 2-3 kez aşağıdan yukarı masaj hareketleriyle uygulanır. Ciltte 20-30 dakika bekletildikten sonra bol su ile temizlenir. 
- Tüm dermokozmetik ürünlerinde olduğu gibi düzenli, aksatmadan kullanım, ürün etkisini ve etki süresini olumlu yönde etkiler. 
- Erkek ve kadın, tüm yaş gruplarında kullanımı uygundur 
- Osmanlı hekimlerinin 'mübarek bitki' veya 'iksir gibi faydalı' olarak tanımladığı gül, çok eski tarihlerden beri; cilt bakımında kullanılmaktadır.
- Biyojojik “Peeling” etkisi vardır. Ancak piyasada satılan peelingler gibi fiziksel peeling değildir. Fiziksel Peeling’ler içinde tanecikler (scrub) içerdiği için cildi çizip, tahriş edebilirler.Gül Özlü Cilt Bakım Maskesi ise biyolojik beeling etkisine sahiptir. Cildi derinlemesine nemlendirir.  Ciltteki ölü derilerin ciltten atılmasına yardımcı olur*. 
- Normalde cilt 21 günde kendi kendini yeniler ve ölü derileri atar.* Ancak Gül Özlü Cilt Bakım maskesi, ölü derilerin ciltten atılmasını biyolojik yöntemle yapıp, daha etkili olmasını sağlar. Cildi canlandırır, ferahlatır ve serinletir. Cildin pürüzsüz olmasını hedefleyen aktifler içerir. Ciltte kızarıklık, sivilce, siyah nokta ve pütürlü görünüm oluşumuna engel olmaya yardımcı olur.*  

(*) Ürün etkileri, kullanıcının cilt tipine, yaşına ve çevre koşullarına göre değişkenlik gösterebilir.
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi