Secret Age™ Arı Sütü ELIX-IR™ Nemlendirici Cilt Bakım Kremi (30ml)

  • 99,90 TL

Arı sütünün faydaları son zamanlarda yapılan araştırmalarla bilinenden çok daha fazla olduğu ortaya çıktı. Ciltteki etkisi de yine mucizevi sonuçlar yaratıyor. Arı sütünün antioksidan etkisi ile cilt atık maddelerden hızla arınıyor. Böylece leke, sivilce ve siyah nokta olşumunun önlemeye yardımcı oluyor.  Arı sütünün bir diğer önemli etkisi de her cilt tipine uygun bir şekilde nemlendirmesidir.

Fransa'da formüle edilen, dört mevsim kullanılabilen ve doğuştan olmayan lekelerde etkili  Arı Sütü Elix-IR ™ Nemlendirici Krem ile yeni doğan günün ışığında, genç görünen ve sıkılaşan cildinizi yeniden keşfedin. İçeriğindeki aktifler sayesinde, cildinizin sıkı ve esnek görünüme kavuşması için hücresel lifleri güçlendirmeye yardımcıdır. Esneklik ve rahatlık hissiyle, ince çizgileriniz, lekeleriniz ve kırışıklıklarınızla savaşır.*

Arı Sütü Kremi Ne işe Yarar

-Cildi nemlendirir*
-Sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcıdır*
-Yüz ve boyundaki sarkmaları önlemeye yardımcıdır*
-Yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya yardımcıdır*
-Ten aydınlatıcı etkisi vardır*
-Gözenekleri sıkılaştırır*

Arı Sütü Kremi NASIL KULLANILIR?

-Göz çevresi hariç yüz, el ve vücudunuza  gündüz ve gece olmak üzere günde 2 defa hafif masajla uygulanır.
-Tüm dermokozmetik ürünlerinde olduğu gibi düzenli, aksatmadan kullanım, ürün etkisini ve etki süresini olumlu yönde etkiler.
-Geleneksel leke karşıtı ürünlerin aksine, içindeki doğal aktifler sayesinde, dört mevsim kullanılabilir.
-Erkek ve kadın, tüm yaş gruplarında kullanımı uygundur.

Arı Sütü

Binlerce yıllık deva...

Arı sütü kremi üretilmesi çok zahmetlidir. Arı sütünü bir haftalık genç işçi arılar üretir. Bu arılar ne yeni ergin olmuş acemi arılar ne de kovan dışına çıkarak yıpranmış arılardır. Genç işçi arılar yaşamlarının en verimli zamanlarında, yani bir haftalıkken hem kendileri hem de insanlık için mucizevi faydaları olan arı sütünü üretirler.

Binlerce yıldır merhem olarak kullanılan, cilt sorunlarının dermanı olarak tanımlanan arı sütü, cildi nemlendirmeye, yenilemeye katkı sağlarken, cilt lekelerine karşı da mücadele ediyor.

Arı Sütü Kremi

Neden SPF (Güneş Koruma Faktörü) aktifi kullanmıyoruz?

SPF içeren güneş koruma kremlerinde, vücudumuz için zararlı bir ağır metal olan cıva madeni bulunur. SPF, güneş ışınını geçirmemesi ve en önemlisi ucuz bir çözüm olduğu için geleneksel güneş kremlerinde kullanılmaktadır. Cıva, toksik madde olmasına rağmen, vücudun kendisi cıvayı dışarı atamaz ve birikim yapabilir. Ayrıca cıva, güneş lekesi oluşumuna neden olabilir.

Arı Sütü Faydaları

Arı Sütü Kremi Elix-IR™ nedir?

Arı sütü kremi Elix-IR™ SPF'den 20 kat daha pahalı olan, %100 doğal Knotgrass bitkisinden elde edilen dermokozmetikte çığır açmış bir aktiftir. Elix-IR™ gücünü doğadan almıştır. Vücut için zararlı olan SPF aksine vücutta asla kalıntı bırakmaz. Cıva içeren ürünler gibi D vitamini sentezi için gerekli olan fotonları bloke etmez, geçişine izin verir. Bu sayede sağlıklı bronzlaşırsınız.
Arı sütü kremi Elix-IR™, sizin ve çocuklarınızın en sağlıklı şekilde etkin güneş korumanızı sağlar.
Arı sütü kremi Elix-IR™, 2013 "In Cosmetics" Kongresinde "En iyi Aktif" ödünü almıştır.

Arı Sütü Etkileri

Arı Sütü Kremi Elix-IR™ özellikleri ile ön plana çıkıyor

Geleneksel güneş kremlerinde olmayan Kızıl Ötesi koruma (Infra Red koruma - Kısa adı: IR koruma) aslına en az güneş koruma kadar önemlidir. Yapılan son araştırmalar, erken yaşlanmada güneş ışınlarının(UV) etkisi olduğu kadar, kızıl ötesi (IR) ışınların da etkisi olduğunu,üstelik kızıl ötesinin cildin elastikiyetini kaybettirdiriğini ortaya çıkarıyor. Artan teknoloji ile kızıl ötesi ışınlara her geçen gün daha fazla maruz kalıyoruz. Çünkü artık çoğu zaman bilgisayar, telefon ve suni aydınlatmaların etkisi altındayız.

Arı Sütü Nasıl Kullanılır

Herkes için Arı Sütü Kremi Elix-IR™

Arı sütü kremi Elix-IR™, çok etkili bir aktif olmanın yanında kullanımı kolaydır. Cilt tarafından çok hızlı emilir ve suya karşı dayanıklıdır. Erkek-Kadın ve çocuk kullanımına uygundur. Elinizde, yüzünüzde ve vücudunuzda güvenle kullanılabilir. Elix-IR™ aktifli Arı Sütü Kremimiz vazgeçilmeziniz olacak. Hem doğal, hem etkili, hem sağlıklı...

Arı Sütü
Leke avcısı: B-White™

Kökeni, fosfolipidler lipozom kapsüllü TGF-ß biyomimetik peptid olan B-White, Arı Sütü Kremimizin lekeye karşı etkin aktifidir.
Ciltte leke ton dengesini sağlamaya yardımcıdır. Lipozom teknolojisi ile deride DEJ duvarına inen B-White™, cilt lekesine kökünden nüfuz ederek lekenin görünümünün azalmasına yardımcı olur. Düzenli ve aksatmadan kullanım, etkin sonuçlar ortaya çıkarır.
B-White™, leke ton dengesini sağlarken, cildin aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi